Механік із 56-річним досвідом назвав просту помилку, яка серйозно псує старий автомобіль

Власників бензинових і дизельних автомобілів попередили, що вони можуть вивести з ладу ключові компоненти, припустившись простої помилки під час заправки пального у свій автомобіль.

Провідний механік Скотті Кілмер попередив, що автомобілісти ризикують “засмітити” паливний насос, а також пошкодити фільтр і форсунку, заливаючи у свій автомобіль старий бензин або дизельне паливо, пише Daily Express.

Автомобільний фахівець розповів, що старе пальне може “розвалитися” в баку і спричинити проблеми для власників.

Паливо, отримане на заправці, не буде проблемою, але проблема виникає для учасників дорожнього руху, які замовляють бензин і дизельне паливо і запасаються ним вдома або на роботі.

Виступаючи на своєму YouTube-каналі, Скотті сказав: “Сьогодні я розповім вам, чому не треба заливати в машину старий бензин. Зараз сучасний бензин являє собою суміш всіляких присадок і в ньому навіть є 10 відсотків етанолу”.

Він стверджує, що не можна зберігати його в банці більше двох-трьох місяців, перш ніж він почне “розпадатися”.

“Тому, якщо у вас є бензин, який простояв два або три роки чи більше, ви не хочете його використовувати і засмітити паливний насос, паливний фільтр і паливну форсунку. Це того не варто. Отже, що ж робити, якщо ви паркуєте свій автомобіль на шість чи дев’ять місяців або більше? Ну, ви купуєте хімікати для стабілізації палива і заливаєте їх у бак, коли він наполовину повний. Потім ви наповнюєте бак доверху, щоб у баку було менше повітря, здатного окислити його”, – додав він.

Поради Скотті Кілмера

Один із найпопулярніших автолюбителів на YouTube попередив водіїв, що модифікація може пошкодити їхню машину і піддати їх більш високому ризику нещасних випадків.

У недавньому відео Скотті пропонує автомобілістам двічі подумати, перш ніж занижувати підвіску свого автомобіля.


Джерело