Розум гострий, як бритва: названо найрозумніші породи собак

Є порода собак, яка наділена розумом, який гострий, як бритва, – йдеться про пуделів.

Про це повідомляє The Scotsman, посилаючись на дані експертів. “Не дозволяйте їхньому кучерявому волоссю та милій поведінці вас обдурити – пуделі мають гострий, як бритва, розум, поступаючись лише бордер-колі. Усі три розміри – стандартний, мініатюрний та іграшковий – надзвичайно розумні, тому чудові службові та терапевтичні собаки”, – зазначається у матеріалі.

Експерти додали, що коли справа стосується інтелекту, то беззаперечно найкращою собакою є бордер-колі. “Їх зазвичай використовують для випасання овець, але це лише верхівка айсберга, коли йдеться про їхній інтелект. Вони можуть вивчити величезну кількість слів і команд, а також можуть виконувати широкий спектр робіт і завдань”, – зазначається у матеріалі.

Крім того, до топ-3 найрозумніших псів також входять золотисті ретривери, які також є одними із найбільш приязних порід собак. Ці пси можуть бути і собаками-провідниками, і допомагати людям під час пошуково-рятувальних робіт.

Цікаві новини – сьогодні це варто прочитати про псів

Раніше УНІАН дізнався, представники яких порід собак найбільше виростають. Експерти поділилися, що найбільше за час дорослішання може змінитися англійський спрінгер-спанієль – пси цієї породи зі щенячого до дорослого віку можуть вирости на понад 300%.


Джерело