Обман зору: треба знайти дивну вазу за 11 секунд у хитрій оптичній ілюзії

Для того, щоб розвивати кмітливість та уважність, можна розв’язувати оптичні ілюзії-загадки для дітей та дорослих, на яких зображені різні об’єкти.

Є таке свіже хитре завдання – потрібно серед великої кількості ваз з квітами знайти дивну. Можливо, майстер під час роботи щось переплутав. Ви можете ще до того, як увімкнете секундомір, подумати, що з предметом може бути не так. На виконання оптичного завдання слід витратити лише 11 секунд.

Щоб збільшити шанси на перемогу, відмовтеся від зайвих дій – зокрема, не витрачайте час на розглядання квітів, які знаходяться у вазах. Намагайтеся максимально швидко роздивитися всі вази і зрозуміти, яка ж саме серед них може бути дивною.

Правильна відповідь на хитру загадку така – дивною названо вазу, яка відрізняється від інших своєю формою. Дивний предмет “заховали” у першому рядку, розташованому внизу зображення. 

Цікаві новини – сьогодні це варте уваги

Раніше на УНІАН була опублікована оптична ілюзія з підступом – потрібно серед ромашок знайти бджолу. Витратити на пошуки комахи необхідно лише 7 секунд. Дуже важливо не милуватися ромашками та не рахувати їх.


Джерело