Фаворитка Банкової Безугла знову зашкварилася: для неї війна це «квест», який почав Порошенко

Народна депутатка з фракції «Слуга народу» Мар’яна Безугла втрапила в чергову халепу. У соцмережах Безугла оприлюднила пост про початок російської агресії у 2014 році, який перекрутив факти. Після того, як Безуглій у коментарях написали про це читачі її сторінки, вона виправила текст, але згодом знову почала доводити свою правоту, назвавши війну «квестом».

«Рівно 10 років тому, на 27-й день вторгнення Росії в Україну, після засідання РНБО та підпису президента Порошенка розпочалася антитерористична операція (АТО). Вважаю, що невведення воєнного стану та зволікання з будь-яким рішенням упродовж цілого місяця було однією з найганебніших і найкатастрофічніших подій в українській історії», – написала заступниця Голови Комітету Верховної Ради з нацбезпеки, оборони та розвідки.

Насправді Петро Порошенко був обраний президентом 25 травня 2014 року, інавгурація відбулася 7 червня 2014 року.

Пізніше Безугла відредагувала свій допис, прибравши з нього згадку про Порошенка.

1

«Рівно 10 років тому, на 27-й день вторгнення Росії в Україну, після засідання РНБО розпочалася антитерористична операція (АТО). Вважаю, що невведення воєнного стану та зволікання з будь-яким рішенням упродовж цілого місяця було однією з найганебніших і найкатастрофічніших подій в українській історії.», – написала депутатка.

Згодом вона знову вирішила довести свою правоту і написала ще один пост, в якому назвала російсько-українську війну «квестом» і знову звинуватила у всіх гріхах пʼятого Президента. Безугла також заявила, ніби у 2014 році вона отримала повістку на фронт і пішла у військкомат “під гіпнозом”. 

1

«Написала, що коли здали росії Крим і Схід, Петро Порошенко був Президентом. Виправила в перші дві хвилини, але в мене тут на чергуванні від нього, раді рознести. Не був! Мріяв і все для того робив. Навіть воєнний стан не ввели. Лобіював, як міг. А потім зразу вже сам здавав, не дав йти на Луганськ, звільняти далі, ганявся за добровольцями, згодився на Мінські домовленості тощо.

Чесно, 10 років тому мені було байдуже до регіоналів на кшталт нього, які кривлялися на Майдані, намагаючись піднятися ще вище на хвилі людського відчаю, політичних пенсіонерок та інших персонажів. Я собі вчилася і зовсім не розбиралася в політиці, не цікавилася, була розчарована загалом станом справ і вирішила “валити” з цієї країни. Вислала в США копію диплома, отримала підтвердження та планувала Steps. Але коли ввечері принесли повістку, мій світ перевернувся назавжди. Майже “на автоматі” пішла тоді у військкомат, наче мене хтось загіпнозував. Навіть пропустила, що як жінка могла відмовитися. Вже за кілька днів я була в “учєбці”. Все відбулося, як уві сні.

Того зараз звертаюсь до всіх юних, молодих людей України. Не “валіть”, включайтесь. Від вашої волі залежить цей квест. Ми можемо змінити все. Але самі динозаври нічого не зроблять. Вони вже наробили за 30 років. Це наш час», – пише Безугла.

Раніше депутатка з фракції “Слуга народу” Мар’яна Безугла шокувала одкровенням у соцмережах. За її словами, якби у 2019 році президентські вибори виграв Петро Порошенко, то повномасштабного вторгнення б не було.