У київському СІЗО викрили “смотрящого”

Джерело: korrespondent.net

“Смотрящий” за одним із корпусів СІЗО, який перебуває під вартою за вбивство й незаконне позбавлення волі, разом з двома спільниками налагодив схему вимагання грошей із заарештованих за розповсюдження наркотиків.

У київському СІЗО викрили так званого “смотрящого” і двох його спільників, які тривалий час вимагали гроші з іншого арештанта. Про це в п’ятницю, 7 червня, повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Двом особам оголошено підозру у вимаганні, а так званому «смотрящому», який організував побори, – у вимаганні і встановленні злочинного впливу.

Повідомляється, що 45-річний “смотрящий” за одним із корпусів СІЗО, який перебуває під вартою за вбивство й незаконне позбавлення волі, разом з двома спільниками налагодив схему вимагання грошей із заарештованих за розповсюдження наркотиків.

“Вони чинили тиск на іншого арештанта та погрозами вимагали у нього 80 000 гривень. Гроші він перераховував на вказані вимагачами банківські картки протягом кількох місяців. Частина зібраних коштів розподілялась між фігурантами, а решта – йшли на поповнення злодійського “общака”, – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі повідомили, що під час обшуків у власників карток вилучили 11 200 доларів США та 1 300 євро.

Раніше повідомлялося що поліція затримала угруповання з оточення “смотрящого за Полтавою”.