У Києві можуть запровадити графіки відключень світла

У Києві можуть запровадити графіки відключення електроенергії, якщо російські війська продовжать завдавати ударів об'єктам енергетики. Про це заявив генеральний директор ДПЕК «Київської електромережі» Денис Бондар.

"У разі підвищеного попиту споживання електричної енергії з урахуванням наявних сьогодні пошкоджень на мережі є ймовірність застосування графіків, якщо далі буде обстріл наших енергооб'єктів", – сказав Бондар.

Гендиректор ДПЕК «Київської електромережі» наголосив, що весняні масовані атаки РФ на енергооб'єкти призвели до критичного стану енергосистеми України.

За його словами, станом на сьогодні графіки відключення світла у столиці не застосовуються через стабільне електропостачання.

«Ми зараз працюємо з „Київ Цифровим“ для зручності киян. У разі застосування графіків „Київ Цифрової“ через півгодини сповіщатиме наших клієнтів про застосування графіків», — додав Бондар.

Слід зазначити, що опалювальний сезон в Україні завершився, його вдалося пройти без вимкнення світла.

Однак у березні Росія відновила удари по енергетиці. Після масованих атак були перебої зі світлом у кількох областях, найважча ситуація була у Харкові та області. Там досі частково діють відключення світла. Як відомо, у регіоні було серйозно пошкоджено Зміївську ТЕС.

Нагадаємо, Зеленський заінтригував заявою про недостатній захист енергетики.