Найдоброзичливіші: 10 котячих порід, які добре ладнають з іншими кішками в домі

Джерело: unian.ua

Багато власників кішок вважають за краще не обмежуватися одним пухнастим улюбленцем. Однак додати до оселі другу чи третю кішку не так просто, адже для їхнього успішного існування необхідно встановити зв’язок між ними та всіма кішками. Тож, якщо ви хочете взяти в дім ще одну милу кішечку, але водночас хочете бути впевненими, що вона зможе адаптуватися до інших кішок, які вже живуть із вами, то портал Scotsman рекомендує ці 10 дружелюбних порід.

1. Девон-рекс – це та порода, яка проявляє величезну прихильність до свого господаря – і до інших кішок.

2. Екзотична короткошерста – у більшості випадків прекрасно уживається з іншими кішками і з задоволенням сидить на колінах у господаря.

3. Бенгал. Такі кішки дуже товариські й активні, але, найголовніше, безстрашні, а це значить, що вони – порода, яка, найімовірніше, уживеться з іншою кішкою в будинку.

4. Мейн-кун – велика і ласкава порода кішок, яка добре уживається з іншими кішками в будинку.

5. Перська. Пухнаста, доброзичлива і любляча, ця порода кішок, швидше за все, уживеться з іншими кішками в будинку завдяки своїй спокійній поведінці.

6. Регдолл – одна з найспокійніших порід кішок у світі, що робить її доброзичливою по відношенню до інших кішок у будинку.

7. Японський бобтейл – ця порода дуже доброзичлива і безстрашна, а значить, відкрита для спілкування з іншими кішками в будинку.

8. Абіссінські кішки дуже цікаві, не цураються ні людей, ні інших домашніх тварин, що зробить їх ідеальним компаньйоном у будинку – навіть якщо у вас є інші тварини.

9. Бірман – дуже спокійна порода, яка часто уживається з котами і навіть маленькими дітьми завдяки своєму терплячому характеру.

10. Російська блакитна порода кішок часто сприймається як “собакоподібна” за своїми манерами, наприклад, за любов’ю до ігор і доброзичливим характером. Ці риси зроблять її хорошим компаньйоном у домі, де є інші кішки.

Раніше УНІАН писав про 10 найбільш товариських порід кішок, які завжди готові “поговорити” і пообніматися з господарем.