Геля Зозуля: Я нікому не присвячую пісень

Співачка та блогерка Геля Зозуля дала ексклюзивне інтерв’ю Afisha.bigmir.net

Звідки та як зʼявилося імʼя Геля Зозуля? 

Читайте також: За ким сумує Нікіта Кісельов: відверте інтервʼю

А як зʼявляються імена? Їх хтось вигадує. Гелю Зозулю теж вигадали.  

Як давно ви в музиці? У якому віці вперше вийшли на професійну сцену? Як це було? 

Перший раз я вийшла на сцену в шість років. І відтоді ми зі сценою разом. І нам навіть не потрібні глядачі, коли ми удвох, – ось така у нас шалена любов. 

Як ви написали вашу першу пісню? 

Спочатку я почала писати мелодії на фортепіано. Це було з раннього дитинства, бо інструмент був скільки себе памʼятаю. Пісні і вірші я вигадувала постійно теж. Тому не можу сказати, що було першим, бо вже не памʼятаю, але наче це щось про дружбу.  

Як було з треком «КоляГаля»? 

Було дуже весело. Як і з усіма іншими. Але, звісно, «КоляГаля» – перша пісня Гелі Зозулі, тому вона посідає не головне, але особливе місце в моєму репертуарі. Я вдячна усім, хто підтримав мене в той момент з моїми – іноді такими дивними – ідеями.  

Чи очікували ви такої шаленої реакції на пісню «КоляГаля»? Які були емоції, коли побачили перший мільйон переглядів? 

Я в той момент була в Німеччині і співала її на благодійному концерті. І я сказала глядачам, що на кліп в Ютубі вже майже мільйон переглядів. В кінці концерту, коли мені дякували, шанувальники сказали: «Давайте добʼєм мільйон». І на наступний день там був вже мільйон.  

Які чоловіки подобаються? 

Живі і здорові. (А що? Які часи –  такі й відповіді). 

Чи є треки, які присвятили колишньому? Або теперішньому? 

Я нікому не присвячую пісень. Люди приходять і йдуть, а пісні лишаються, тому я завжди присвячую пісні «всім і кожному». Якщо я захочу сказати щось важливе, то це, звісно, весело зробити у пісні, але набагато швидше просто сказати.   

Що б ви хотіли побажати українцям? 

Удачі. Щоб нам просто повезло, і ми без втрат і зусиль в один чудовий сонячний день (бажано скоро) святкували перемогу, і ми знову почали жити спокійне життя. Але, на жаль, за все потрібно боротись, тому я бажаю українцям терпіння й сил.