Депутат Бундестагу від ХДС, який підтримав участь військ НАТО у знищенні російських дронів, перед тим зустрівся з Порошенком

Депутат Бундестагу Німеччини від партії Християнсько-демократичний союз Родеріх Кізеветтер підтримав ідею, щоб війська НАТО збивали російські дрони над територією України – про це у соцмережах зазначає співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко. Минулого тижня у Берліні під час Когресу ХДС п’ятий Президент Петро Порошенко та команда «Євросолідарності» мали грунтовні зустрічі з німецькими колегами, зокрема, і з колишнім офіцером генерального штабу Бундесверу, депутатом німецького парламенту Кізеветтером. 

1

«Представник Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Родеріх Кізеветтер, з яким днями ми з Петром Порошенком мали ґрунтовну зустріч на Конгресі CDU в Берліні, підтримав ідею, аби сили НАТО збивали російські дрони над Україною. Як депутат Бундестагу він займає послідовну проукраїнську позицію. Під час нашої зустрічі ми детально поінформували про брак снарядів і нестачу ППО в Україні, що дозволяє ворогу знищувати мирні міста», – пише Геращенко.

«Пан Кізеветтер разом з колегами виступають за допомогу Україні розвантажити нашу протиповітряну оборону. Якщо сили союзників допомогли Ізраїлю відбити масовану ракетну атаку Ірану, значить, й Україна могла б розраховувати на такий захист. Це врятує тисячі життів цивільних. Добре, що подібні думки публічно озвучують наші друзі, важливо, аби ці ідеї підтримав німецький уряд. Працюємо над цим», – наголошує співголова фракції.

Раніше стало відомо, що пʼятий Президент Петро Порошенко у Берліні  на зустрічі з Головою ХДС Фрідріхом Мерцом поінформував його про складну ситуацію на фронті та закликав пришвидшити західну допомогу Україні.

Раніше Петро Порошенко час зустрічі з головою комітету у закордонних справах Бундестагу Міхаелем Ротом закликав  Німеччину підтримати запрошення України в НАТО на Вашингтонському саміті.