Зірки, які втекли з України через війну

Хто з українських зірок втік з України – Оксана Байрак, Тарас Голубков, Влад Яма, Андрій Щегель, Елізабет

З моменту початку повномасштабної війни в Україні багато знаменитостей залишили країну та виїхали за кордон. Більшість із них організовують благодійні концерти і потім повертаються назад до країни. Проте є й такі, хто вирішив залишитись за кордоном.

Оксана Байрак

Режисерка Оксана Байрак, раніше відома своїми проросійськими поглядами, співпрацювала з російськими акторами та критикувала «Євромайдан». Вона підтримала політику Путіна та звинувачувала українців у всіх бідах країни. І навіть попри все це, вона залишалася в Одесі, хоча нещодавно стало відомо, що режисер втекла до Росії. Байрак почала публікувати фотографії з Петербурга і освідчувалася любов’ю до цього міста. Вона також ділилася кадрами з актором-путіністом Антоном Батиревим та обмежила доступ до своїх сторінок у соціальних мережах українців.

Тарас Голубков

Режисер Тарас Голубков на початку повномасштабної війни був в Україні. Проте у березні цього року Голубков був помічений у Росії під час зйомок кліпу для співачки-патріотки Росії Клави Кокі. Дозвіл на подорож за кордон директор отримав від Міністерства культури. Відомство підтвердило, що Голубков одержав дозвіл обманним шляхом. Тарас надав документи, стверджуючи, що їде за кордон для зйомок документального фільму про війну спільно з латвійською компанією. Однак це виявилося неправдою.

Влад Яма

Танцюрист Влад Яма виїхав з України до США відразу після початку повномасштабної війни, заявивши, що його головна мета – забезпечити безпеку своєї родини. Як вдалося перетнути кордон – невідомо, але Яма стверджує, що зробив це до введення заборони на виїзд для чоловіків призовного віку. Понад два роки він не повернувся до України і не планує це робити найближчим часом. У соціальних мережах танцюрист став об’єктом негативних коментарів через своє рішення, але він стверджує, що займається благодійною діяльністю та допомагає українським захисникам із-за кордону.

Андрій Щегель

Український комік Андрій Щегель став учасником подкасту Srakadupa. Під час повномасштабної війни він втік з України та отримав дозвіл від Мінкульту на виїзд за кордон із благодійною метою. Він заявив, що не має наміру повертатися, оскільки хоче реалізувати своє право на комфортне життя. Його слова засмутили багатьох, і він вибачився за свої скандальні висловлювання, але так і не повернувся до країни.

Елізабет

Співачка Елізабет, учасниця «Фабрики зірок-1», під час військових дій залишила Одесу і поїхала до Росії, пояснивши своє рішення тим, що в Україні вона не була потрібна, тоді як у Росії має роботу. Таким чином вона вирішила заробляти в країні-агресорі, незважаючи на її агресивні дії щодо України, включаючи її рідне місто.