Жир розтане сам без дієт та спорту: дієтолог назвав найкращі види чаю для втрати ваги

Дієтолог Лорен Манакер поділилась своїми улюбленими чаями, які допомагають зберігати фігуру стрункою. У своїх статті для журналу Health вона назвала 7 найкращих напоїв.

Зелений чай 

Цей напій містить антиоксиданти і кофеїн, які можуть допомогти у втраті ваги. Зокрема, катехіни підтримують метаболізм, допомагають організму спалювати зайве і зменшувати жир в області живота. Кофеїн же прискорює швидкість, з якою організм спалює калорії. Це також допомагає використовувати жир як джерело енергії.

Чорний чай 

На думку експерта, сніданок з чашкою чорного чаю, можливо, є найкращим з можливих варіантів.

Чорний чай проходить процес ферментації, що підвищує рівень флавоноїдів у напої. Вважається, що вони сприяють метаболізму та схудненню.  Водночас антиоксиданти( поліфеноли) допомагають втраті ваги разом із кофеїном у чаї. 

Чай улун 

Цей напій містить кілька поліфенольних сполук, які можуть допомогти схуднути. 

“Вважається, що ці біологічно активні компоненти покращують жировий обмін, збільшуючи здатність організму більш ефективно спалювати жир”, — наголосила Манакер. 

Вона посилалася на дослідження, згідно з яким, люди, які пили чай улун протягом двох тижнів, посилили окислення жиру, що може допомогти у втраті ваги. Крім того, дослідники помітили, що цей напій може знизити рівень інсуліну та цукру в крові.

М’ятний чай 

Він покращує травлення завдяки ментолу, який розслаблює м’язи шлунково-кишкового тракту та може допомогти при здутті живота. 

За словами Манакер, дослідження показують, що запах перцевої м’яти також діє як пригнічувач апетиту, що може призвести до втрати ваги. 

Імбирний чай

Цей напій може додати вашому життю пікантності. Імбирний чай містить гінгерол, який діє як антиоксидант і протизапальний засіб, що покращує здатність організму спалювати калорії. 

Дослідження показали, що люди, які пили імбирний чай, були менш голодними та менше їли.

Чай з гібіскусу

Він може стати ароматною та некалорійною альтернативою іншим напоям, які сприють зниженню ваги. 

Манакер додає, що основні сполуки гібіскуса, які називаються антоціанами, можуть обмежувати засвоєння організмом вуглеводів. Екстракт цієї рослини ефективний проти ожиріння та може обмежити накопичення жиру в організмі.

Чай ройбуш

Цей природний солодкий чай може допомогти вам приборкати вашу тягу до більш солодких напоїв. 

Ройбуш також містить антиоксидант під назвою аспалатин, який зменшує накопичення жиру в організмі, а також допомагає регулювати рівень цукру в крові. 

Поради для схуднення

Нещодавно було названо 10 продуктів, які можуть допомогти вам під час схуднення. 

Темп сучасного життя не завжди дає змогу контролювати час для вживання їжі на сніданок – іноді доводиться їсти “на ходу”. Однак таке ставлення до свого організму може мати негативні наслідки, тож експерти розкрили, о котрій годині потрібно снідати, обідати та вечеряти.


Джерело