Заступник голови КМДА Усов не отримував підозру про вчинення злочину: у КМДА спростували інформацію медіа

У КМДА спростували інформацію про те, що нібито заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов отримав підозру про вчинення злочину. У міській владі закликали медіа подавати інформацію коректно та не маніпулювати.

Про це повідомили в пресслужбі Київської міської державної адміністрації. Підозрюваним є посадовець одного з департаментів.

“Заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов не отримував підозру про вчинення злочину. Київська міська адміністрація закликає медіа подавати інформацію коректно та не маніпулювати”, – йдеться в повідомленні.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури сьогодні, 5 червня, повідомлено про підозру заступникові директора Департаменту транспортної інфраструктури.

“Деякі медіа подають цю інформацію, що підозру вручили нібито Костянтину Усову, в якого вчора проводили обшуки слідчі Державного бюро розслідувань. Міська влада всіляко сприятиме об’єктивному та відкритому розслідуванню в законодавчому порядку в обох справах”, – наголосили в КМДА.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві правоохоронці повідомили про підозру в хабарництві заступнику начальника Департаменту КМДА та директору транспортного підприємства. За інформацією слідства, вони вимагали від перевізника по 40 тисяч гривень на тиждень за можливість працювати.Джерело: obozrevatel.com