Юрій Ткач розповів про приховані таланти

Суддя шоу «Розсміши коміка по-новому» Юрій Ткач набрав зайві кілограми через хобі.

Читайте також: Що робити, якщо захрип? Рятівні поради від акторки Аліни Кошарної

Хобі чи захоплення – чудовий спосіб відволіктися від щоденних проблем та рутини й відпочити.

Особливо корисно мати хобі зараз, у напружений час повномасштабної війни. Потрібно вміти влаштувати своє дозвілля так, аби відволіктися, розвантажити голову та зарядитися енергією, щоб працювати та боротися проти спільного ворога.

Ось, наприклад, про те, що точно додає наснаги, розповів ведучий, гуморист та суддя шоу «Розсміши коміка по-новому» Юрій Ткач. 

– У моєму житті особливі стосунки з танцями. Дуже люблю танцювати! Та головне, що участь у відомому на всю країну проєкті дала свого часу крутий поштовх мені як медійній людині, – розповідає Ткач сайту Afisha.bigmir.net. – Ще я з восьмого класу граю на гітарі. А зараз у моєму житті з’явилися барабани. Просто тому, що мені подобається! На це майже немає часу, та коли вивільняється хвилинка, одразу біжу до барабанів. Одне з хобі, яке в мене було раніше, але зараз трішки на паузі, – це готування їжі. Дуже любив кулінарити. І, власне кажучи, на тому й набрав зайві кілограми. Я готував стейки, смажив картоплю. Взагалі все-все, що було в хаті, кидав на сковорідку й на олії «робив дива». А зараз одне з найулюбленіших хобі чи то завдань у моєму житті – це донечка. Кожну вільну хвилину я приділяю їй. Вона мене надихає та робить щасливішим. Лізі – найголовніша дівчинка в моєму житті.

Піднімайте собі настрій, вмикаючи гумористичне шоу «Розсміши коміка по-новому» щосереди о 20:00 на Новому каналі!