Як принц Вільям справляється з лікуванням від раку батька й дружини – спостереження інсайдерів

За словами джерел, принц Вельський “старається щосили”.

Принц Вільям докладає всіх зусиль, щоб впоратися з роллю лідера королівської родини в ці важкі часи, коли обидва його близькі родичі, батько король Чарльз і дружина Кетрін, борються з онкологічними захворюваннями. Інсайдери й неофіційні королівські біографи поділилися подробицями їхнього життя з виданням People.

“Чи ти принц або жебрак, ніхто не очікує того, що й батька, й дружину будуть лікувати від раку, – розповіло одне з джерел журналу. – Він [принц Вільям] старається щосили”.

Читайте також: Онкохворий Чарльз III стривожив станом свого здоров’я – джерела

41-річний представник британської монархії повернувся до виконання своїх офіційних обов’язків у середині квітня. До цього він зробив паузу, щоб побути з Кейт і дітьми після оголошення діагнозу. Одначе головна увага чоловіка нині все-таки зосереджена на підтримці дружини.

“Для Вільяма найголовніше – це здоров’я Кейт”, – підтвердила Інґрід Сюард, експертка з монарших справ.

“Головне завдання Вільяма – надати Кейт необхідний для одужання час і підтримку, особливо дітям”, – розповіло джерело.

Розуміння того, що сім’я на першому місці, стало особливо важливим для подружжя в цей важкий період.

“За відомими нам даними про їхнє особисте життя, для Вільяма й Кейт найдорожчий і найприємніший час – це час, проведений із дітьми”, – зазначив Роберт Лейсі, неофіційний королівський біограф.

Читайте також: Фільми про королеву Єлизавету ІІ – хто втілив у кіно монархиню

Діагноз короля Чарльза був оприлюднений у лютому, а Кетрін розповіла про свій рак посередництвом відеозвернення в березні. Це викликало хвилю спекуляцій і конспірологічних теорій в інтернеті стосовно “зникнення” принцеси Вельської.

Раніше повідомлялося, що у Велику Британію прибув принц Гаррі. Він волів побачитися з батьком, але цього не станеться.