Як наростити “м’яз щастя”: експертка назвала три кроки
Джерело: unian.ua
Варто вести щоденник радості, порадила фахівець.
Не всі знають, як стати щасливим, і шукають різні способи, щоб поліпшити свій емоційний стан.
Спочатку потрібно знайти на день близько 20 хвилин, щоб відчути свої емоції (зокрема, злість, смуток), поділитися ними чи виплеснути їх, відмовитися від придушення негативу, а потім зробити кроки для поліпшення емоційного стану, публікує дані експертки зі щастя Джессіки Вайс видання CNBC.
За словами експертки, є три простих способи, які допоможуть збільшити кількість радості у житті.
Як стати радіснішим – прості кроки
Вайс зазначила, що для втілення у життя першого кроку знадобиться порожній блокнот.
Ось які є способи поліпшення емоційного стану:
1. Почати вести щоденник радості – записувати три речі, які упродовж дня принесли вам радість, і пояснити причину. Експертка зазначила, що суть завдання полягає у тому, щоб ви могли зрозуміти, що вам підняло настрій і зможе загалом його покращити;
2. Створити моменти несподіваної вдячності. Давно доведено, що дякувати іншим за щось корисно. “Ви ніби вивільняєте всередині себе дозу дофаміну, висловлюючи, як сильно інша людина вплинула на вас. Людина, яка отримує цю подяку, також отримує ці “гормони гарного настрою”, – зазначила експертка.
Вайс додала, що несподівана подяка – це хороші слова за те, що було давно. За її словами, така дія сприяє тому, щоб людина стала радіснішою.
3) Насолоджуватися особливим моментом. Коли ви стикаєтеся з чимось позитивним, наприклад, отримуєте комплемент, бачите гарний захід сонця дорогою додому, потрібно дозволити цьому захлеснути вас, необхідно зупинитися на мить, визнати радість, яку ви відчуваєте.
Вайс порадила створити уявний образ того, що ви бачите, звернути увагу на це відчуття у своєму тілі. За словами експертки, є дослідження, які свідчать, що насолода моментом допомагає нам зростати в здатності до щастя:
“Насолода – одна з найкращих вправ для нарощування цього м’яза щастя”.
Цікаві новини – що вже повідомлялося
Раніше психологи пояснили, як правильно жити в цьому світі. За відомостями експертів, важливо, щоб люди зрозуміли, зокрема, що потрібно жити зараз, а не залишатися в минулому чи думати постійно про майбутнє.