Відома українська блогерка показала кадри з первістком біля пологового будинку

Даша Євтух народила дочку й поділилася кадрами виписки, на яких також присутній її чоловік.

Українська блогерка Даша Євтух, яка прославилася своїми “розпакуваннями”, вперше стала мамою. Повідомленням про поповнення сім’ї діячка поділилася 23 травня. Завсідниця соцмережі привела на світ дочку в Полтаві й цже опублікувала перші знімки з новонародженою й своїм чоловіком, депутатом Олександром Глазовим.

Читайте також: Донька Брежнєвої показала фігуру в тонких топі й спідниці

Біля пологового будинку новоспечених батьків зустрічали найближчі люди. Вони прикрасили місце квітами, кульками й навіть запросили аніматора в костюмі зайця. Перед зустріччю з малюком присутні висловили свою безмежну радість і привітали щасливих батьків із народженням доньки.

Молода ненька отримала від коханого величезний букет квітів. Олександр оголосив присутнім ім’я дочки. Дівчинку назвали Фемідою.

  • “Нарешті цей день настав”, – підписано спільну публікацію подружжя.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Даша Євтух – Мастер Шеф 11 (@dashaevtukh__official)

Тим часом інстаграмники залишили чимало теплих слів сім’ї. Підписники Даші, зокрема, побажали батькам і дитині здоров’я, спокійних ночей без сирен і щасливого дитинства під мирним небом України.

Читайте також: Син Ротару показав 76-річну матір на новій світлині

Раніше повідомлялося про рецепт фруктового смузі від Злати Огнєвіч. У коментарях до поста користувачі обговорили її “вагітність”.

Джерело