Віддав життя за Україну: на фронті загинув військовий із Київщини Олексій Половко. Фото

На Донецькому напрямку під час виконання бойового завдання загинув військовий із Київської області Олексій Половко. Життя захисника України обірвалось 29 квітня.

Про це повідомили в пресслужбі Фастівської міської ради. Вічна пам’ять і слава Герою!

“Під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку загинув військовослужбовець, фастівчанин Олексій Половко”, – йдеться в повідомленні.

Віддав життя за Україну: на фронті загинув військовий із Київщини Олексій Половко. Фото

Захисник України народився 12 грудня 1975 року в смт Вугляр біля Макіївки Донецької області. У дошкільному віці Олексія родина переїхала до Фастова. Протягом 1996-1997 років проходив службу у Прикордонних військах України. Під час служби закінчив школу сержантів та отримав звання старшого сержанта. Після служби в армії продовжив працювати в галузі судоплавства України.

24 лютого 2022 року пішов добровольцем до Фастівського військкомату та вступив до лави 208 батальйону. Неодноразово брав участь у виконанні бойових завдань на лінії фронту. Загинув 29 квітня 2024 року в боях на сході України на Донеччині.

“Олексій народився в українському Донбасі і загинув на Донбасі, захищаючи Україну. Дома залишились мати Тетяна, брат Максим, невістка Євгенія та племінник Марк”, – додали у міськраді.

Як повідомляв OBOZ.UA, на Краматорському напрямку, виконуючи бойове завдання, загинув 25-річний мешканець Київщини Микола Ткачов. Життя захисника України обірвалось 16 квітня.