Вчимо англійську самостійно: Як легко і доволі швидко вивчити іноземну мову? ТОП порад

У наш час глобалізації, необхідність вивчити іноземну мову, а особливо англійську актуальна як ніколи. Він обов’язково стане нам у нагоді для побудови успішної кар’єри, знайомств з новими, цікавими людьми, подорожей. Тому не дивно, що сьогодні існує маса офлайн курсів, так і онлайн мовних центрів, кожен з яких пропонує свою методику навчання. Проте, не менш актуально вивчити англійську самостійно.

Водночас у багатьох із нас немає на це часу. Чи результат навчання не виправдав очікування. Та й за все це ще треба платити чималі гроші. Але є кілька простих секретів, як без зайвих зусиль вивчити іноземну мову. Не йдеться про відмінне вміння читати і писати. Для цього знадобиться хороший викладач. Але розуміти інших та говорити з ними ми з легкістю зможемо. А це вже половина справи і те, що потрібно більшості з нас для досягнення своїх цілей. Наприклад, для бізнесу, відпочинку, переїзду до іншої країни.

Як вивчити англійську самостійно? Дієві поради

Самовчителі

Йдеться не про книги, хоча вони теж стануть у нагоді, а про аудіо формат. В інтернеті можна легко знайти безліч таких. Головне вибрати той, у якому найчастіше використовувані слова та фрази рознесені за певними категоріями. Це допоможе вам почати з найбільш актуальних для вас тематик. Тепер, візьміть за звичку, слухати у навушниках не музику або тим більше витрачати час на соцмережі, прослуховувати аудіо курси іноземної мови. При цьому звертайте увагу на один розділ, доки всі слова не залишаться у вашій пам’яті. Повторення-мати навчання. І навіть, якщо ви про щось замислитеся або відволікаєтеся, інформація все одно засвоюватиметься вами на підсвідомості. Метод ефективний, практичний та безкоштовний.

Відео

Поєднуємо корисне з приємним. Якщо у вас є вже певний запас слів, нехай навіть мінімальний, почніть переглядати відео цікавою для вас мовою. Ідеальним варіантом будуть художні фільми. Суть у тому, що коли ви дивитеся відео, розуміючи навіть кілька слів із діалогу, ви зможете значно поповнити свій лексикон. Решта слів ви почнете розуміти на інтуїтивному рівні, спостерігаючи за мімікою персонажів, їх емоціями та подіями, що відбуваються на екрані. Для дітей чудовим рішенням будуть мультфільми.

вивчити англійську самостійно

Спілкування із носіями мови

Деякі з нас соромляться говорити з носіями мови, переживаючи, що смішно виглядатимуть і скажуть щось не те. Будьте впевнені у собі. І при першій нагоді розмовляйте з людьми їхньою мовою. Навіть якщо ви не знаєте, як правильно побудувати пропозицію. Якщо ви знаходитесь за кордоном, обов’язково скористайтеся такою можливістю і якнайчастіше спілкуйтеся з носіями мови. Робити це можна і вдома, відео зв’язку з іноземцями. А знайти собі співрозмовника, а то й друга можна через соцмережі, сайти знайомств, форуми тощо.

Як бачимо, нічого складного в тому, щоб навчитися спілкуватися англійською чи іншою мовою немає. Тим більше, всі ці лайфхаки допоможуть вам створити лексичну базу практично без вкладень та з мінімальною тратою часу. Те, що потрібне сучасній людині!