В Києві пролунав вибух, тривогу не було оголошено: що відомо

В одному з районів Києва в середу, 5 червня, місцеві мешканці почули звук вибуху. Повітряну тривогу в столиці не оголошували.

Про це повідомили в соціальних мережах. Офіційної інформації про НП не надходило.

Так, близько 12:30, у соцмережах з’явилась інформація про вибух в одному з районів столиці. При цьому в регіоні не оголошували повітряну тривогу. Як розповіли OBOZ.UA в правоохоронних органах, повідомлень про надзвичайні події на лінію 102 не надходило.

Варто додати, що у Києві й Київській області з 5 до 13 червня заплановані командно-штабні військові навчання. У вказаний період можуть здійснюватися переміщення особового складу та важкої техніки захисників України.

Зазначається, що військові хочуть провести “практичні дії із залученням особового складу, військової техніки й озброєння всіх наземних, річкових, протиповітряних та протидиверсійних підрозділів”. Мета тренувань – відпрацювання бойових і спеціальних завдань оборонної операції в умовах активного застосування ворогом усього спектру наступального озброєння та дій ДРГ.

Як раніше повідомляв OBOZ.UA, у Великій Британії в рамках багатонаціональної навчальної операції Interflex особовий склад Збройних сил України проходить базову військову підготовку. На початковому етапі навчання – подолання смуги перешкод.Джерело: obozrevatel.com