“Укренерго” вимушено обмежує енергопостачання

В “Укренерго” повідомили, що компанія вимушена обмежити енергопостачання промисловості та бізнесу з 18:00 до 23:00.

Про це йдеться у дописі у Telegram.

Зазначається, що обсяг обмежень буде розподілений рівномірно між всіма регіонами. Причина обмежень – дефіцит електроенергії, викликаний масованою ракетно-дроновою атакою росіян на енергетичні об’єкти.

“Якщо ввечері споживання продовжить зростати, “Укренерго” буде змушене вдатися до крайнього заходу збалансування енергосистеми – застосувати аварійні відключення для побутових споживачів по всій Україні”, – наголосили у компанії.

Повідомляється, що для того, щоб цього уникнути, варто ощадливо споживати електроенергію з 18:00 по 23:00.

Побутовим споживачам порадили не вмикати всі потужні електроприлади одночасно, перенесіть прання на ніч, вимикайте світло в порожніх приміщеннях.

“Бізнес та промисловість: зменшить освітлення торговельних залів та використання енергомісткого обладнання, перегляньте виробничі процеси, максимально залучайте імпорт для гарантованого уникнення відключень та посилення стійкості енергосистеми”, – сказали в “Укренерго”.

Раніше повідомляли, що у зв’язку з пошкодженням електростанцій унаслідок масованої атаки, з 18:00 до 23:00 можливе обмеження споживання електроенергії по всій території України.

Нагадаємо, російські окупаційні війська вночі атакували об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Івано-Франківській, Вінницькій областях. Наслідки ще уточнюються, але енергетики вже працюють над їх ліквідацією.