У поліції розповіли, скільки любителів “форсажу” оштрафували на вулицях Києва з початку року. Відео

У Києві від початку року патрульні майже 1 тисячу разів притягнули до відповідальності водіїв за “форсаж” на дорогах столиці. Одним з варіантів вирішення цієї проблеми може стати встановлення окремої відповідальності за систематичні порушення ПДР – штрафні бали.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. Порушників не відлякують штрафи.

“Із рубрики “Форсаж під час війни” або проліски… Лише у Києві за цей рік майже 1000 разів ми притягували до відповідальності таких “вжуньчиків”. Порушення швидкісного режиму, переобладнана вихлопна система, проїзд на заборонний сигнал світлофора, порушення правил розмітки, рух смугою для маршрутних транспортних засобів, створення аварійної обстановки. Робота не зупиняється, і тих, хто передивився “Форсаж” та вважає себе вуличним “хуліганом” чекає відповідальність”, – наголосив Білошицький.

У поліції розповіли, скільки любителів "форсажу" оштрафували на вулицях Києва з початку року. Відео

Поліцейський додав, що правоохоронці сподіваються на повернення владою до розгляду питання про встановлення окремої відповідальності за систематичні порушення ПДР на законодавчому рівні. Мова йдеться про так звані штрафні бали.

У поліції розповіли, скільки любителів "форсажу" оштрафували на вулицях Києва з початку року. Відео

“Щоб ті, хто має по 10-15-20 постанов, надалі доводили свою здатність до керування ТЗ поруч із вихованими та свідомими водіями”, – уточнив Білошицький.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Борисполі Київської області під час комендантської години правоохоронці зупинили легковик, водій якого перебував за кермом у стані сп’яніння. Порушнику виписали штрафів на понад 90 тисяч гривень.