У Києві військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПах: коли запрацює послуга і що треба знати

У Центрах надання адміністративних послуг Києва з 18 травня військовозобов’язані громадяни зможуть оновити свої данні. ЦНАПи столиці вже підключені до системи, а фахівці пройшли необхідне навчання.

Про це в коментарі OBOZ.UA повідомила директорка Департаменту ЦНАП Київської міської державної адміністрації Наталія Шамрай. В країні продовжується загальна мобілізація.

“ЦНАПи Києва з 18 травня почнуть приймати за цією послугою (оновити данні для військовозобов’язаних громадян. – Ред.). Для цього вже здійснено підключення (до системи. – Ред,) та пройдено навчання (співробітниками закладів. – Ред.)”, – повідомила Шамрай.

За її словами для цього у Центрах надання адміністративних послуг є всі необхідні технічні можливості.

Додамо, усі військовозобов’язані мають уточнити свої дані від 18 травня протягом 60 діб. Пройти військово-лікарську комісію доведеться й тим, хто має статус “обмежено придатних”.

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроєкт №10379, який збільшує відповідальність за вчинення військових правопорушень. Цей законопроєкт передбачає значне збільшення штрафів для тих, хто ухиляється від мобілізації.

Як повідомляв OBOZ.UA, в Україні продовжується загальна мобілізація, під час якої чоловіків віком від 18 до 60 років можуть призвати на службу. Деякі громадяни повідомляють, що знаходять запрошення до військкоматів у своїх поштових скриньках.Джерело