У Києві таксист ображав клієнтку та називав українську мову “жлобською”: в Uklon відреагували на скандал

У Києві таксист Uklon відмовився чекати клієнтку з дитиною, поїхав, а потім, коли жінка намагалась дізнатись, що сталось, обзивав її з використанням нецензурних слів. Відео з розповіддю про свої дії водій виклав у соцмережах, при цьому називаючи українську мову, якою спілкувалась киянка, “жлобською”.

Про це повідомили в соціальних мережах. У компанії-перевізнику вже відреагували на цей скандал.

“Виходжу я, значить, вчора з кавʼярні, на зупинці стоїть жінка з дитиною і плаче, запитую, що трапилось і чи потрібна допомога, на що вона відповідає, що замовила автомобіль у службі таксі Uklon, вона зателефонувала водієві і попросила почекати хвилин 5, тому що з дитиною і не може швидко дійти до авто. Через 4 хв водій перетелефонував їй і почав виражатися непристойно і обзивати її з дитиною різними поганими словами, і щоб вона перестала спілкуватися з ним “жлобською” українською мовою”, – йдеться в повідомленні.

У Києві таксист ображав клієнтку та називав українську мову "жлобською": в Uklon відреагували на скандал

Варто додати, що таксист сам опублікував у соцмережах ролики із розповіддю про цю подію. У зневажливій манері, із використанням лайки хлопець заявив, що клієнтка мала “сільський голос”, він її чекав, а потім просто поїхав. Описуючи розмову із жінкою російською, він ображав її та зневажливо ставився до державної мови.

На відео наявна нецензурна лексика! 18+

Варто додати, що в компанії Uklon вже відреагували на цей випадок. У коментарі OBOZ.UA, вони зазначили, що співпрацю із водієм було припинено.

“Ми провели перевірку та зʼясували, що такий водій дійсно зареєстрований як драйвер та співпрацює з нашим сервісом. Проте в той день скасованих замовлень він мав лише два, і вони обидва були здійснені за іншою адресою, за описом та часом з цієї ситуацією не збігаються. Що стосується відео з цим водієм, ми прийняли рішення припинити з ним співпрацю назавжди, оскільки така поведінка є абсолютно неприйнятною і не відповідає стандартам нашого сервісу”, – наголосили в Uklon.

У Києві таксист ображав клієнтку та називав українську мову "жлобською": в Uklon відреагували на скандал

Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві стався черговий мовний скандал. Нібито водій служби таксі Bolt відмовився обслуговувати пасажирів українською та висадив їх із машини.Джерело