У Києві підприємець намагався привласнити готель Феофанія вартістю 454 млн

Джерело: korrespondent.net

Суд підтвердив право власності держави в особі Національної академії наук на даний готельний комплекс.

Столичний суд не задовольнив позов підприємця, який намагався підтвердити право власності на готельний комплекс Феофанія вартістю 454 млн гривень. Власником готелю залишається Національна академія наук України. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури в понеділок, 27 травня.

На початку 2022 року фізична особа ініціювала штучний спір до Національної академії наук України про визнання права власності на готельний комплекс Феофанія, який вона начебто  викупила у держави ще в 1995 році.   За даними прокуратури, фізична особа достеменно знала, що готельний комплекс є державною власністю, оскільки є засновником приватного підприємства, яке багато років орендувало вказаний комплекс у держави та було учасником низки судових процесів, у тому числі за позовом прокурора.    В ході розгляду цих справ судами підтверджено право власності держави в особі Національної академії наук України на вказане нерухоме майно.   Міська прокуратура вступила у розгляд справи, яка ініційована фізичною особою задля заволодіння державним майном. Голосіївський районний суд Києва відмовив у задоволенні позову фізичної особи.   “Таким чином попереджено незаконне вибуття з державної власності готельного комплексу Феофанія площею майже  7 тис. кв.м та вартістю 454 млн гривень”, – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, раніше суд наклав арешт на будівлі на вулиці Хорива у Києві. Йдеться про об’єкт культурної спадщини, який належать громаді, але незаконний власник не поспішав повертати їх у комунальну власність.

Завод Електропобутприлад у Чернівцях продали за 20 млн грн