У Києві під час перевірки документів виник конфлікт, через що утік ухилянт

Джерело: korrespondent.net

Під час перевірки документів співробітниками Національної поліції України були виявлені особи, які ухилялися від виконання військового обов’язку.

У Києві поблизу станції метро Деміївська стався конфлікт під час перевірки документів і виявлення осіб, які ухилялися від виконання військового обов’язку.. Один із ухитянтів утік. Про це повідомила пресслужба Київського міського ТЦК та СП.

“Під час перевірки документів співробітниками Національної поліції України були виявлені особи, які ухилялися від виконання військового обов’язку. Один із чоловіків намагався чинити опір. При спробі його затримати цивільні особи почали чинити опір правоохоронцям та військовослужбовцям територіального центру комплектування та соціальної підтримки. І такими діями громадяни свідомо дали втекти особі, яка порушила закон” – йдеться в повідомленні.

Повідомляється також, що один із військовослужбовців, який нещодавно повернувся з зони бойових дій, де отримав поранення, не зміг втримати емоцій і намагався вдарити цивільну особу, яка продовжувала провокувати конфлікт і перешкоджати законним діям правоохоронців.

Розпочато службове розслідування.

“Співробітники Національної поліції України та військовослужбовці територіального центру комплектування та соціальної підтримки діяли в рамках закону”, – йдеться в повідомленні.

У ТЦК наголошують, що за перешкоджання мобілізаційним заходам передбачено покарання.

Нагадаємо, 18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію в Україні. Тепер громадяни мають 60 днів на оновлення даних в ТЦК, ЦНАПах і в додатку Резерв+.