У Києві на Великдень посилять заходи безпеки Городян просять по можливості не йти до церкви

У Києві на Великдень, який припадає на 5 травня, посилять заходи безпеки. При цьому городян та гостей столиці просять по можливості не йти до церкви та уникати великого скупчення людей. Про це повідомляє прес-служба КДВА у Telegram.

Для підтримки правопорядку у Києві залучать представників Національної поліції України та співробітників муніципальної охорони столиці.

«Вони патрулюватимуть місця проведення богослужінь та зборів віруючих — храми, собори та Національний заповідник „Києво-Печерська лавра“ з метою недопущення провокацій», — йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується, що біля церков чергуватимуть правоохоронці, які у разі повітряної тривоги допомагатимуть евакуації віруючих та священнослужителів у найближчі укриття.

Крім того, працюватимуть спеціальні тимчасові моніторингові центри, які оперативно відстежуватимуть ситуацію в Києві для запобігання правопорушенням.

У КГВА повідомили, що комендантська година на Великдень діятиме без змін – з 00:00 до 05:00.

«Дорогі кияни та гості міста, по можливості подивіться богослужіння онлайн — через ТБ або через YouTube чи Facebook. Якщо ж все-таки вирішите піти в храм — дбайте про безпеку! Намагайтеся уникати великих скупчень людей», – повідомили у відомстві.

У КГВА нагадали, що загрозу провокацій чи ракетного обстрілу на Великдень ніхто не знімає.

«Дотримуйтесь правил безпеки. Пам'ятайте про сигнали повітряної тривоги. При оголошенні — прямуйте до найближчого укриття», — йдеться у повідомленні.

Цього року світле Воскресіння Христове українці зустрічатимуть 5 травня. Однак через війну святкування відбуватиметься з певними обмеженнями. Серед них — комендантська година, яка може змінюватись в залежності від регіону.

Нагадаємо, стало відомо, чи скасовуватимуть комендантську годину в Києві на Великдень.