У Києві на парковці спалахнула масштабна пожежа — згоріло близько 30 автомобілів

27 травня 2024 17:10 Ілля Рябінін редактор share Поділитися link В одному з районів Києва спалахнула масштабна пожежа — згоріли десятки авто Novyny Live Share linkі Novyny Live Telegram linkі Novyny Live Facebook linkі Рятувальники ДСНС ліквідовують вогнище. Фото: Новини.LIVE b799e96e-8164-4613-dbed-ce045a1b7200 - Ілля Рябінін Ілля Рябінін редактор

На штрафстоянці в Дарницькому районі Києва у понеділок, 27 травня, спалахнула масштабна пожежа, внаслідок якої згоріло майже 30 автомобілів. Вогнище вже локалізовано та ліквідовано. 

Про це повідомляє пресслужба ДСНС України.

Читайте також: arrow arrow

У Києві спалахнула штрафстоянка

київ дснс пожежа Згорілі авто внаслідок пожежі в Києві. Джерело: Новини.LIVE

Як повідомляють рятувальники, о 14:05 вони отримали повідомлення про займання на вулиці Канальній. За попередньою інформацією, там спалахнули автомобілі з загрозою розповсюдження вогню на припарковані поруч транспортні засоби.

київ пожежа Згорілі автомобілі внаслідок пожежі у Києві. Джерело: Новини.LIVE

В ДСНС зауважили, що вогонь охопив близько 30 припаркованих легкових автомобілів, 10 мотоциклів та один автобус.

київ дарниця пожежа Згорілий автобус та остови мотоциклів. Джерело: Новини.LIVE

Причину займання буде встановлювати слідство.

Нагадаємо, раніше у Києві на Подолі спалахнула пожежа на території Покровської церкви, яка є пам’яткою архітектури XVIII століття, де зайнялося сміття.

А також не так давно у столиці волинянин підпалив автомобіль вчительки свого сина. Як згодом стало відомо слідству, чоловік неодноразово погрожував жінці.

Київ пожежа ДСНС Україна автомобіль


Джерело: Новини.LIVE