У Києві культурні заклади безоплатні для пільговиків

У Києві люди з інвалідністю та інші пільгові категорії можуть відвідувати комунальні театрально-видовищні заклади культури безоплатно.

Про це повідомляє Київська міська рада.

Як зазначила уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Лесі Петрівської

«Заклади культури повинні бути доступними для людей з різними нозологіями. Це питання включає не лише фізичну доступність, а й надання безоплатних послуг, оскільки це є важливою складовою побудови інклюзивного суспільства, яке поважає права та потреби всіх своїх громадян. Департаментом культури КМДА було підготовлено Перелік комунальних театрально-видовищних закладів культури з інформацією щодо визначення дня їх безплатного відвідування. Також муніципальні театри надають можливість безплатно відвідувати свої заклади пільговим категоріям людей не лише у визначений день, а й у будь-який інший – за наявності вільних місць, а також за письмовими зверненнями громадських організацій, соціальних служб»

Також додали, що ці заходи спрямовані на забезпечення того, щоб люди з інвалідністю могли насолоджуватися культурними заходами, розвивали свій світогляд та швидше змогли інтегруватись у суспільство.

Більше про актуальні новини України та областей читайте на нашому порталі.