Тоня Матвієнко зізналася, чим під час війни займаються її брати

Співачка дала рідкісний коментар про Івана та Андрія Гончарів

Українська виконавиця Тоня Матвієнко, яка є дочкою легендарної співачки Ніни Матвієнко та гендиректора Музею Івана Гончара Петра Гончара, розповіла про долю своїх старших братів, які раніше обоє були художниками.

Читайте також: Гурт The Tiger Lillies приїхав до Києва

В інтерв’ю виданню Oboz.ua Тоня розповіла, що 50-річний Андрій пішов служити до Нацгвардії, а 51-річний Іван присвятив себе служінню Богу. Дев’ять років тому він постригся у ченці, проте улюблену справу не покинув – продовжує писати картини, розписувати храми та ікони, а також займається архітектурою. Раніше повідомлялося, що Іван — ієродиякон церкви Іоанна Богослова у Ніжині.

«Мій старший брат Іван (по церковному Януарій) — іконописець, художник, архітектор, він свідомо обрав шлях служіння Богові. Заведено вважати, що людина йде в монастир, коли у її житті щось сталося. У випадку з Іваном все зовсім не так. Він йшов до цього рішення довго, роками. Його життя дуже цікаве. І найголовніше – він щасливий. Андрій, ще один мій брат, зараз служить у Нацгвардії. Ми бачимося – вони приїжджають до нас у гості», — поділилася Тоня.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

Раніше ми писали, що Олена Кравець повернулася до Кривого Рогу і показала 85-річного батька.

Джерело: afisha.bigmir.net