Синоптики попередили українців, що погода у вихідні буде дуже неоднозначною

Синоптики повідали про те, якою буде погода в Україні найближчими вихідними. З'явився прогноз Гідрометцентру.

Експерти небесної канцелярії говорять про те, що у суботу, 27 квітня, вночі у більшості центральних, Чернігівській, Сумській областях очікуються короткочасні дощі, місцями грози, у східних та Запорізьких областях місцями невеликі дощі, на решті території, а також вдень в Україні буде без. опадів. Вітер північно-західний, у західних областях південно-східний, 5-10 м/с.

Вночі на південному сході прогнозується плюс 11-16, а вдень 21-26 тепла. На решті території країни вночі буде плюс 5-10, у західних, Житомирській та Вінницькій областях 1-6 тепла (на поверхні ґрунту заморозки від 3 морозу до 0, вдень прогріється до плюс 15-20).

У Києві завтра буде сухо. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Вночі 6-8 тепла, а вдень плюс 16-18.

У неділю, 28 квітня, на більшій частині нашої країни опади не прогнозуються, лише у південно-східній частині України та східних областях місцями пройдуть короткочасні дощі, грози. Вітер хмарно з проясненнями, 3-8 м/с.

Вночі буде 4-9 тепла, на півдні та сході плюс 8-13, на Приазов'ї до 16 тепла. Вдень прогнозують плюс 17-22, у східних областях до 25 тепла.

В українській столиці післязавтра обійдеться без дощів. Вітер хмарно з проясненнями, 3-8 м/с. Вночі 7-9 тепла, а вдень близько 20.

Раніше синоптик пообіцяла українцям ідеальну погоду на найближчих вихідних.