Спокійні та чарівні: названо найпопулярніші породи кішок у 2024 році

Кішки – одні з найпопулярніших домашніх тварин на планеті. Вважається, що середній власник має щонайменше дві кішки, хоча в декого їх набагато більше. Якщо ви хочете завести нового пухнастого улюбленця, і при цьому хочете бути “на хвилі” моди, зверніть увагу на 10 найпопулярніших порід кішок у 2024 році, за даними порталу Scotsman.

1. Мейн-кун. Розумна порода кішок мейн-кун – одна з найстаріших у світі та дуже пухнаста! Ці великі кішки дуже орієнтовані на людей і мають величезний запас енергії.

2. Девон-рекс – досить нова порода кішок, виведена в 1960-х роках. Іноді її називають піксікет, вона має риси, що нагадують собачі, і стала однією з найпопулярніших порід у світі.

3. Сфінкс. Популярна порода безшерстих кішок, сфінкс, з’явилася в 1960-х роках у Канаді. Це грайлива порода, яка прагне бути в центрі уваги.

4. американська короткошерста. Незмінно входить в десятку найпопулярніших порід у світі, американська короткошерста кішка дуже спокійна і добре ладнає з дітьми, і стане справжнім улюбленцем сім’ї.

5. Скоттіш-фолд. Чарівна порода кішок скоттіш-фолд відома своїми короткими вушками і люблячим, поступливим характером. Вони також дуже доброзичливі з іншими кішками, собаками і тваринами в будинку.

6. Абіссінська. Абіссінська порода неймовірно мила і відкрита для любові та уваги. У них коротка шерсть і довгі, стрункі лапи. Вони не люблять сидіти на колінах, але залишаються ласкавою породою.

7. Екзотична короткошерста. Найпопулярніша американська порода кішок – екзотична короткошерста – дуже мила і грайлива. Відомо, що вони виявляють більше прихильності та відданості, ніж інші котячі породи.

8. Перська. Спокійна і ніжна порода перських кішок вже давно вважається однією з найпопулярніших на планеті. Господарі люблять їх за чарівну густу шубку. А ще це одна з найстаріших порід кішок, які коли-небудь мешкали на землі.

9. Британська короткошерста. Вперше завезена в Європу римлянами багато століть тому, британська короткошерста порода кішок досі залишається однією з найпопулярніших порід на планеті.

10. Регдолл. Ніжна і спокійна порода кішок регдолл улюблена в усьому світі за доброзичливий характер і здатність прив’язуватися до людей.

Раніше УНІАН розповідав про ТОП-10 найграйливіших порід кішок, які готові гратися з вами цілими днями безперервно, а також називав 10 найпухнастіших порід, яких так приємно тискати.