Скуратов заявив, що подав на розлучення, коли дізнався про роботу дружини в ескорті

Блогер спростував чутки про побиття ексдружини і зібрався подавати до суду за наклеп

Український блогер, гуморист і пранкер Антон Скуратов через чотири дні після появи в Мережі інформації про його жорстке поводження з ексдружиною зробив нову заяву про скандал. У своєму приватному Телеграм-каналі колишній учасник «Ліги сміху» запостив 13-хвилинне відеозвернення, де зізнався, що між ним та Альоною Лебушкіною (Франклі) дійсно часто виникали сварки у шлюбі, проте він ніколи не бив дружину. За словами Скуратова, це він зазнавав аб’юзу, шантажу та знущань з боку екскоханої.

Читайте також: Хливнюк у Чикаго зустрівся з російським репером Noize MC: реакція соцмереж

«Вона лізла на мене з кулаками, постійно провокувала бійку, я мав її тримати чи відштовхувати від себе. Я тримав її за руки, був момент, коли вона кинула в мене великий скляний посуд вагою 1,5 кілограма, розбила кахель. Звичайно, я хотів вигнати її із квартири, вона викликала поліцію. Коли приїжджала поліція, вона не подавала ознак, що була жертвою фізичного насильства. Коли моїй колишній дружині запропонували поїхати до “кімнати захисту”, вона відмовилася. Мені здається, що коли людині щось загрожує, вона страждає від фізичного насильства, перше, про що вона подумає, — про свою безпеку, а не залишиться у квартирі з чоловіком, який її б’є та знущається. У рапорті поліції зазначено, що не було жодних ознак фізичного насильства — лише “невелика побутова сварка”», — розповів Антон.

Блогер додав, що це він був ініціатором розлучення, оскільки дізнався, що дружина таємно «працює в ескорті». Через тиждень після цього Альона оголосила йому про свою вагітність. Пранкер висловив сумніви щодо свого батьківства, але не намагався змусити ексобраницю робити аборт.

«Під час наших стосунків я дізнався, що моя дружина працювала та працює за моєю спиною в ескорті. Після цього я хотів розлучитись, але буквально через тиждень моя колишня повідомила мене, що вона вагітна від мене. Я відреагував негативно, не повірив у це і сказав, що навіть якщо це правда, я не хочу виховувати дитину від людини, яка під час наших стосунків бреше мені в очі, брехала мені про свою “діяльність”, займалася низько моральними, неприйнятними для мене речами за моєю спиною, тим паче знаючи, як я до цього ставлюся. Також я сказав, що у разі її рішення народжувати дитину я наполягатиму на ДНК-тесті та підтвердженні мого батьківства, після чого вона змінила свою думку і погодилася, що народжувати дитину ще рано», — поділився Антон.

Скуратов додав, що Альона не з’явилася на допит до слідчого у справі про аб’юз, а суддя після перегляду справи визнав його невинним. Наразі Скуратов готує судовий позов проти журналістів, які поширили «хибну інформацію» про нього.

Частину відео знаменитість виклав в соцмережі Інстаграм.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Антон Скуратов (@skuratv)

Раніше ми писали, що Ані Лорак повідомила про смерть отця Мирослава Куєка.