Що не можна говорити батькам, які мають лише одну дитину: названо 5 речей
Джерело: unian.ua
Оточуючі не знають, через що пройшли батьки, щоб народити свою дитину.
Є речі, які у жодному разі не варто говорити батькам, у яких є лише одна дитина. Про це йдеться у статті HuffPost.
Зазначається, що є 5 речей, які не потрібно вживати у розмові батьків однієї дитини:
“Хіба ти не хочеш подарувати їй/йому брата чи сестру?”
Ви не знаєте, через що пройшли батьки, щоб народити свою дитину. Також оточуючим не відомий рівень матеріального забезпечення та умов родини, тому не варто акцентувати увагу на необхідності заводити ще одну дитину. Крім того, наявність брата чи сестри не є гарантією того, що вони будуть ладити чи спілкуватися один з одним, коли стануть старшими.
“Хіба вона не самотня?”
Вони щасливі таким чином. Деякі діти обожнює бути єдиним в сім’ї, вони люблять батьків та світ навколо себе і не хочуть туди нікого впускати. До того ж їм може вистачати спілкування з більш дальніми родичами та друзями.
“Такі діти егоїстичні”
Важко повірити, що люди скажуть таке в очі, але це давній стереотип. Єдині діти також можуть бути доброзичливими. Потрібно просто відмовимося від цього “егоїстичного” слова, коли справа доходить до батьківства, тому що воно надто часто лунає на адресу батьків. На противагу багато людей, які прихильники “чайлдфрі” за вибором, вважають, що взагалі заводити дітей егоїстично.
“Хто подбає про тебе, коли ти постарієш?”
Деякі люди дійсно думають довгостроково і не хочуть, щоб тягар догляду за літніми ліг на одну дитину. Це гарна думка, але наявність кількох дітей не є гарантією того, що вони розділять тягар піклування про своїх батьків.
“Ти насправді – не мама”
Це не має сенсу, тому що мами однієї дитини також були вагітні, народжували, годували, не спали ночами, хвилювалися та жертвували своїми фінансами, кар’єрою та часом щоб виховати дитину.
Цікавинки
Чоловікам за 50 років варто бути обережними з видом сиру, який вони вживають. Йдеться про найменше поживну версію натурального – плавлений сир.
Чимало людей виросли у сім’ї, де батько надто зайнятий кар’єрою, або ж його зовсім не було. Відсутність тата залишає значний вплив на людину навіть у зрілому віці.