СБУ проводить рейд в урядовому кварталі Києва

Джерело: korrespondent.net

Мета заходів – перевірка контрдиверсійного захисту державних об’єктів, а також посилення безпеки мешканців столиці та осіб, щодо яких здійснюється державна охорона.

СБУ проводить безпекові заходи в урядовому кварталі Києва та на прилеглих територіях. Про це вранці у вівторок, 11 червня, повідомила пресслужба СБУ.

“Служба безпеки проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Печерського та Шевченківського районів Києва, зокрема, в  урядовому кварталі та на прилеглих територіях. Заходи відбуваються з урахуванням правового режиму воєнного стану за безпосередньої участі Управління державної охорони України, Національної поліції, Військової служби правопорядку ЗСУ та Угруповання сил і засобів оборони міста Київ”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що мета заходів – перевірка контрдиверсійного захисту державних об’єктів, а також посилення безпеки мешканців столиці та осіб, щодо яких здійснюється державна охорона.

“Це особливо важливо в умовах збройної агресії РФ, яка намагається дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Україні будь-яким способом”, – зазначили в СБУ.

Повідомляється, що силовики проводять огляд території та окремих приміщень (помешкання, офіси, місця загального користування багатоквартирних житлових будинків, закладів сфери громадського обслуговування тощо) для виявлення заборонених до обігу предметів;  здійснюють перевірку громадян, які перебувають на території урядового кварталу.

“Під час проведення заходів можливі обмеження проходу та проїзду вулицями Києва, перевірка документів, огляд автомобілів. СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години. Наголошуємо, що у своїй діяльності Служба безпеки дотримується принципу законності, конституційної недоторканності прав і свобод громадян”, – запевняють в СБУ.

Раніше повідомлялося, що у Харкові СБУ затримала чоловіка, який полював за Кракеном. Колишній співробітник внутрішніх військ також намагався встановити пункти дислокації та маршрути руху мобільних вогневих груп ППО.