На Волині у райцентрі проводять ремонтні роботи на найважливіших автомобільних покриттях

У Ковелі завершується ремонт покриття автодоріг, якого люди чекали кілька років. Ця дорога, якою місцеві жителі щоденно їздять на роботу, після зими знаходилася в аварійному стані.

Дорога з’єднує 2 немаленькі мікрорайони: Сільмаш і вулицю Володимирську. Настала весна, і асфальтне покриття змило. Дорога взагалі відсутня. Водіям часто доводилося викликати евакуатор бо автівки відмовлялися їхати після кількох поїздок пошкодженими ділянками дорожнього полотна. Люди знову зажадали відремонтувати вулицю Заводську, по якій щодня їздять на роботу, в дитячі садки, школи та поліклініки.

Ремонт дорог у Ковелі.

«Зробити ямкове лакування або провести ремонт не було ніякої можливості», – прокоментував Тарас Яковлєв, перший заступник мера Ковеля.

За словами Тараса Яковлєва, відкладати ремонт дороги було нікуди. Крім того, чим далі вона руйнується, тим більше коштів потрібно на ремонт. Тим більше що кількість доріг, які потребують ремонту, буде тільки рости.

«Ми вирішили почати частковий ремонт на вулиці Ольжича. Ремонт вже завершено. Але цього виявилося недостатньо. Тому ми продовжимо ремонт цієї дороги. Також частково плануємо навести порядок в районі Перевалки і провести частковий ремонт на вулицях Коцюбинського і Вербицького», – сказав Тарас Яковлєв.

Міська влада визначила пріоритети витрат на підтримку ЗСУ. Минулого року на потреби армії з соціального бюджету було виділено 50 мільйонів гривень. Цього року така сама сума знову була витрачена на потреби армії, але все ж таки цьогоріч дороги в вищезазначених місцях скоро будуть ремонтовані.