На семінарах по інноваційним технологіям у сфері освіти обмінялись досвідом Києв та Одеса

На семінарах з інноваційних технологій обмінялись освітяни Одеси на запрошення Асоціації керівників шкіл України долучилися до заходу «Освітні діалоги. Профільна освіта: практика, досвід, перспективи», який проходив у Києві. Про це повідомляють у міській раді Одеси.

30 керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади Одеси на чолі з директоркою Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Оленою Буйневич , представили Одесу.

Що було проведено під час семінарів?

На семінарах були проведені спільні освітньо-управлінські діалоги щодо розроблення і застосування інноваційних управлінських моделей і технологій в умовах воєнного стану, впровадження Нової української школи, реалізації концепції профільної освіти у старшій школі та інших актуальних питань, обміну кращим досвідом, розширення ефективних форм і методів партнерства.

Інноваційними технологіями у сфері освіти обмінялись Києв та Одеса.

Учасники зустрічі ділилися новаціями своїх закладів освіти. А це – профільність у старшій школі, вивчення різних іноземних мов, інклюзивна освіта, екоплатформа, аерокосмічна освіта.

Керівників закладів освіти турбують спільні питання: підбір кадрів, фінансування, моделювання освітнього процесу, психологічна підтримка здобувачів освіти й колег.

Зустріч відбулась у межах проєктів «Державно-громадська партнерська взаємодія в управлінні трансформаційними процесами в закладах освіти в умовах воєнного стану» та «Освітні діалоги».

Співпраця освітян Одеси, Києва та інших регіонів є продовженням роботи в межах діалогу Асоціації міст України з питань освіти.

Більше актуальних новин Києва та Одеси читайте на нашому порталі.