На підконтрольну Україні територію повернули ще трьох дітей

З окупованої частини Херсонської області вдалося повернути трьох дітей: дівчинку та двох хлопчиків. Наразі вони  у безпеці.

Про це повідомив глава ОВА Олександр Прокудін.

“Ще трьох дітей вдалося повернути на підконтрольну Україні територію. Це – 11–річна дівчинка, яка залишилася без нагляду дорослих і ризикувала опинитися в окупаційному сиротинці. Над її поверненням працювала організація “Save Ukraine”, органи опіки та піклування, служби у справах дітей. Це було надскладне і термінове завдання”, – розповів Прокудін.

Також спільно з дівчинкою виїхали ще двоє хлопчиків 9 та 13 років. Їх доглядав старший повнолітній брат, який ризикував потрапити до армії РФ.

“Вирвати хлопців з окупації стало можливим завдяки злагодженій роботі Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Громадської спілки Українська мережа за права дитини, органів опіки та піклування і служб у справах дітей області діти”, – додав Прокудін.

Наразі діти у безпеці. З ними працюють медики та психологи.

Очільник ОВА додав, що з початку 2024 року на підконтрольну Україні територію вдалось повернути 66 дітей із Херсонської області.

Нагадаємо, раніше до України вдалося повернути ще дев’ятьох українських дітей, які перебували на окупованих територіях.

А ще  Україні вдалося повернути на контрольовану територію з тимчасово окупованого лівобережжя Херсонської області 11 дітей, включно з трирічною дівчинкою.

Також Україні вдалось повернути додому 9 українських дітей. Двоє з них перебували на тимчасово окупованих територіях.