На Київщині біля кладовища знайшли протитанкову міну. Подробиці і фото

У селі Липівка Київської області у вівторок, 21 травня, біля місцевого кладовища виявили протитанкову міну. Щоб знешкодити вибухонебезпечну знахідку, на місце викликали саперів.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив Макарівський міський голова Вадим Токар. Розмінування регіону ще не завершено.

“У селі Липівка (біля кладовища) було виявлено протитанкову міну ТМ 62мм – 1 одиницю. Проведено маркування місця виявлення ВНП. Вжито заходи щодо недопущення сторонніх осіб до місця виявлення ВНП та організовано його охорону. Дотримуйтесь правил протимінної безпеки! Виявивши вибухонебезпечний предмет, ні в якому разі не чіпайте та повідомте Державну службу надзвичайних ситуацій або ж національну поліцію”, – закликав Токар.

На Київщині біля кладовища знайшли протитанкову міну. Подробиці і фото

ТМ-62 – клас радянських протитанкових мін, розроблений як наступник ТМ-57. Міна ТМ-62М є головною базовою моделлю сімейства ТМ-62, які розрізняються між собою матеріалом і формою корпусу та вибухово-ваговими характеристиками.

На Київщині біля кладовища знайшли протитанкову міну. Подробиці і фото

Нагадаємо, на території Чорнобильської зони відчуження, яка перебувала під російською окупацією, на міні підірвався кінь Пржевальського. На жаль, червонокнижна тварина загинула.

Як повідомляв OBOZ.UA, у лісі села Залісся Київської області було виявлено гранату Ф-1 на розтяжці, яку залишили російські окупанти. Щоб знешкодити вибухонебезпечну знахідку, на місце викликали саперів.Джерело