Молодому киянину загрожує п’ять років тюрми за запуск салюту

Джерело: korrespondent.net

Мешканець столиці хотів перевірити, чи працює піротехнічний засіб, у якого закінчився термін придатності.

В Оболонському районі Києва з вікна багатоповерхівки 18-річний юнак запустив салют. Йому загрожує п’яти років тюрми. Про це повідомила пресслужба столичної поліції в п’ятницю, 14 червня.   Правоохоронці з’ясували, що мешканець Києва таким чином хотів перевірити, чи працює піротехнічний засіб, у якого закінчився термін придатності.   Під час перевірки прилеглої території, дільничні офіцери поліції розшукали причетного до хуліганських дій 18-річного киянина. Останній, перебуваючи на сходовій клітці багатоповерхового будинку, через відчинене вікно запустив салют.   Розпочато кримінальне провадження за частиною статтею Хуліганство. Хлопець понесе кримінальну відповідальність.   Запускати феєрверки під час воєнного стану заборонено. За це передбачене покарання – обмеження волі терміном до п’яти років.
 Киянин запустив салют, бо хотів перевірити, чи працює піротехнічний засіб   Нагадаємо, раніше у Києві чоловіка засудили за запуск салюту, який сусіди переплутали з “шахедами”. Суд призначив йому покарання у вигляді одного року обмеження волі з випробовувальним терміном в один рік.

6 листопада 2023 року в Україні набрав чинності закон про заборону використання та розповсюдження більшості салютів, феєрверків та петард.