Метро Києва збільшить інтервал руху поїздів через дефіцит робітників

Джерело: korrespondent.net

Інтервали між поїздами будуть збільшені орієнтовно на одну хвилину в між “пік” та на 45 секунд у “пікові” години”.

У Київському метрополітені виник гострий дефіцит фахівців робітничих професій. Тому найближчим часом будуть змінені графіки руху поїздів на всіх лініях підземки, повідомила пресслужба підприємства.   “Враховуючи поточну кадрову ситуацію, найближчим часом будуть змінені графіки руху поїздів на всіх лініях підземки. Інтервали між поїздами будуть збільшені орієнтовно на одну хвилину в між “пік” та на 45 секунд у “пікові” години”, – йдеться у заяві.   Метрополітен відчуває гострий дефіцит фахівців робітничих професій, зокрема машиністів електропоїздів – 83 вакансії, електромеханіків – 48, токарів і слюсарів за відповідними напрямами – 161.   Причинами стали частково вимушена міграція, специфіка професій та мобілізаційна робота. Майже 7% метрополітенівців наразі перебувають у лавах ЗСУ, і їх кількість постійно збільшується.   “Водночас метрополітен є вузькопрофільним підприємством, і підготовка та адаптація деяких професій потребує довготривалого спеціального навчання. Так, машиніст електропоїзда, до моменту його самостійної роботи на лінії, навчається понад 12 місяців”, – зазначили у підприємстві.

Раніше повідомлялося, що на ринку праці в Україні понад 111 тисяч вакансій. Це рекордний показник від початку повномасштабного вторгнення Росії.
  Війна в Україні також загострила наявні проблеми державної служби, однією з яких є критичний брак кваліфікованих кадрів.