Каменських уперше висловилася про стосунки з молодим співаком

У мережі жваво обговорюють особисте життя Насті Каменських, і нарешті вона вирішила розставити крапки над “і” щодо чуток про її роман із молодим колегою.

Нещодавно співачка видала кліп на пісню “Молоко”, в якому її партнером став Ostrovskiy. У відео колеги продемонстрували близькість, що спричинило здогади про романтичний зв’язок.

Читайте також: “Чи то Роман”: Гросу підіграла чуткам про своє особисте життя, показавши фото на коні

Однак, Настя розвіяла ці чутки в інтерв’ю ТСН, пояснивши, що між ними – лише професійні й дружні взаємини. Артисти познайомилися за лаштунками музичної премії, де Настя побачила в Островському ідеального кандидата на роль молочника у своєму музичному ролику.

“Ми всі миттєво вибрали Ostrovskiy для головної ролі, коли режисерська команда запропонувала цю ідею. Він – молодий, творчий хлопець із привабливою зовнішністю. Його енергія й харизма – саме те, що ми шукали для виконавця ролі молочника”, – мовила друга половина Потапа.

Співачка також зазначила, що співпраця з Островським для неї приємна. А щодо особистих зв’язків між ними, наголосила Настя, “експертам видніше”.

“Із огляду на кількість пліток про наше розлучення з чоловіком, я вже давно зрозуміла, що людям з боку все видніше.

Читайте також: Саліванчук оголила стегна й порадила “ніколи нікого не звинувачувати”

Раніше повідомлялося про те, що зірка “Кріпосної” Тарас Цимбалюк дозволив своїй коханій умоститися в нього на обличчі. Світлину в такій позі актор опублікував у блозі.