Генератори, апарати ШВЛ та автобуси: Кличко розповів, яку допомогу Київ готовий відправити Харкову

Київ готовий відправити допомогу в Харків, який постійно зазнає нищівних ударів російських варварів. Зокрема, це генератори та апарати ШВЛ.

Про це Київський міський голова повідомив у своєму Telegram-каналі. Він також закликав міжнародних партнерів надати зброю для того, щоб Україна захищалася й давала відповідь агресору.

“Київ готовий відправити в Харків допомогу – 30 апаратів ШВЛ, 50 генераторів, 10 пасажирських автобусів. Кияни висловлюють свою підтримку незламним мешканцям Харкова, який постійно зазнає нищівних ударів російських варварів”, – написав Кличко.

Мер столиці нагадав, що в понеділок, 27 травня, у Харкові оголошено день жалоби за загиблими внаслідок бомбового удару ворога по гіпермаркету “Епіцентр”. Кияни щиро співчувають родинам загиблих харківʼян.

“Звертаюся й до всіх міжнародних партнерів, від яких залежить надання необхідного озброєння Україні. Зокрема, і ППО для Харкова, що розташований недалеко від кордону з росією. Саме цим користується ворог, буквально знищуючи місто. Україні потрібна зброя, щоб захищатися й щоб відповідати агресору! Досить дискусій щодо того, чи повинна Україна мати змогу зупинити ворога, завдаючи удари по його території!” – наголосив Кличко.

Як повідомляв OBOZ.UA, у зруйнованому російськими окупантами гіпермаркеті “Епіцентр” у Харкові вночі виявили ще одне тіло. Так, кількість жертв може сягнути 18 осіб.Джерело