До останнього подиху був вірний Україні: стало відомо про смерть військового з Київщини Віталія Бєлякова. Фото

Під час проходження військової служби обірвалось життя кадрового військового з Київщини Віталія Бєлякова. Як висококваліфікований спеціаліст, він до останнього подиху був вірний справі, яку робив, та українському народові.

Відео дня

Про це повідомили в пресслужбі Бориспільської міської ради. Вічна пам’ять і слава Герою!

“На щиті повернувся ще один захисник, справжній патріот, капітан, начальник групи регламенту та ремонту авіаційного озброєння і десантного обладнання технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки 51-річний Віталій Бєляков”, – йдеться в повідомленні.

До останнього подиху був вірний Україні: стало відомо про смерть військового з Київщини Віталія Бєлякова. Фото

Захисник України, як кадровий військовий, повномасштабне вторгнення РФ разом з колегами-військовими зустрів на службі у Мелітополі на посаді начальника групи регламенту та ремонту авіаційного озброєння і десантного обладнання технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки.

Згодом було прийнято рішення дислокуватися на більш безпечну територію задля забезпечення безперебійної роботи фахівців з ремонту авіаційної техніки, яка виконувала бойові завдання.

“Як висококваліфікований спеціаліст до останнього подиху був вірний справі, яку робив, та українському народові. 13 червня 2024 року під час проходження військової служби життя нашого Героя обірвалося”, – додали в міськраді.

Поховали захисника України на Рогозівському кладовищі у місті Бориспіль.

Як повідомляв OBOZ.UA, внаслідок атаки ворожого FPV-дрону на фронті загинув військовий із Київщини Олексій Дидяк. Життя мужнього захисника України обірвалось 10 червня.Джерело: obozrevatel.com