Денисенко показала “затверджені чоловіком” фото в боді й пишному халаті

Наталка Денисенко поділилася світлими кадрами й розповіла про рішення впускати в себе більше світла.

Наталка Денисенко збільшила кількість своїх білосніжних постів. Акторка, котра обирає сніжні образи, представила серію витончених світлин.

Читайте також: “Вагітна” Огнєвіч у сукні з пікантним вирізом показала рецепт алкогольного смузі

Зірка анімаційної стрічки “Мавка. Лісова пісня” знялася босоніж у боді з півпрозорими вставками й пишному халаті. На кількох кадрах на акторці також – довгі пальчатка.

У підписі до поста Наталка зазначила, що не може “довго тримати ці гарнющі фото”.

“Ми всі нині так потребуємо побільше світла й краси, що залюбки ділюся з вами цим”.

Пригадала Денисенко й візит до лікаря, який змусив її замислитися про приємне:

“Нещодавно на прийомі у свого остеопата я збагнула важливу річ: позитивні емоції, насолода, чуттєвість, cексуальність, щастя – це все точно “від Бога”, бо коли ми впадаємо в депресію, ненависть, деструктив – це точно не ті почуття, які призводять до чогось кращого… Звичайно, абсолютно всі емоції і етапи життя важливі, але чому би не прийняти в себе побільше світла?”

Наприкінці допису 34-річна уродженка Чернігова зазначила, що публікація світлин відбулася з дозволу її законного. А ще – поділилася інтригою: 

“Щоб ви сприймали красиву інста-картинку правильно, додивіться до останнього фото в каруселі. Усі кадри затверджені чоловіком”.

  

Читайте також: Кеті Перрі викликала захват у баклажановій корсетній сукні

Раніше повідомлялося, що колега Наталки Денисенко Анна Саліванчук опублікувала результати свого знімання в боді на природі.