Даша Квіткова зізналася, чи піде вдруге на шоу «Холостяк»

Блогерка висловилася про свій досвід участь у романтичному реаліті-проєкті

Переможниця дев’ятого сезону «Холостяка» Даша Квіткова розповіла, чи готова вона повернутися на шоу у тринадцятому сезоні, головним героєм якого став ветеран війни та громадський діяч Олександр «Терен» Будько. В ефірі проєкту «Ранковий двіж» на «Нашому радіо» 25-річна блогерка заявила, що не хотіла б повторювати цей досвід.

Читайте також: Зірка Marvel Кріс Гемсворт отримав іменну зірку на Голлівудській алеї слави

Даша зазначила, що показ «Холостяка» за її участю негативно вплинув на неї в емоційному плані. Вона, як і багато дівчат, переживала через демонстрацію її почуттів на екрані. Інфлюєнсерка додала, що проєкт дав їй сім’ю — головного героя «Холостяка-9» Нікіту Добриніна та їхнього сина Лева, проте після розлучення вона б не хотіла вдруге шукати кохання на очах у телеглядачів.

«На проєкт “Холостяк” я би більше не пішла, бо це на той момент зламало мене дуже морально. Коли дивилась минулі сезони, я бачила дівчат і прям відчувала їхній біль, як їм складно та морально важко, як вони потім це переживають, коли це все показується на екрані. Тому я, напевно, такий досвід не повторила б. Прикольно, що він був, він був класний. Він дав мені сім’ю класну, яка в нас була, дам нам Левчика. Це все переросло в неймовірну історію, але я б не повторила. Як досвід я би радила, я би сказала: “Іди. Там справді можна знайти своє кохання, пережити якісь такі емоції, які ти ніколи не переживала”. Але повторно проживати дуже складно. Особливо, якщо в тебе складаються якісь стосунки з Холостяком, то потім дуже важко на все це дивитися на екрані», — висловилася вона.

Раніше ми писали, що Неплях у відвертій сукні вийшла на червону доріжку Канського кінофестивалю.

Джерело