Чи потішить погода українців: прогноз Гідрометцентру

Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні найближчими днями. З'явився прогноз Гідрометцентру.

Експерти небесної канцелярії говорять про те, що у середу, 17 квітня, скрізь, окрім південно-східної частини нашої країни, очікуються помірні дощі, вдень на півночі країни, у Вінницькій та Черкаській областях місцями значні дощі. Вітер переважно північний, 5-10 м/с; на півдні та сході країни південно-західний, 7-12 м/с, удень місцями пориви 15-20 м/с.

Вночі у західних, північних, Вінницькій та Черкаській областях буде плюс 4-9, а вдень 8-13 тепла. На решті території України вночі плюс 10-15, вдень 21-26 тепла, а у Полтавській та Кіровоградській плюс 17-22.

При цьому на високогір'ї Карпат вночі пройде сильний, вдень помірний мокрий сніг. Температура протягом доби тут буде близько 0.

У Києві можливий дощ. Вітер переважно північний, 7-10 м/с. Вночі 7-9 тепла, а вдень близько 10.

У четвер, 18 квітня, в Україні часом можливі дощі, вдень у західних, північних областях подекуди значні. У південно-східній частині нашої країни вночі без опадів, вдень місцями невеликий дощ.

Вночі у західних, північних та Вінницьких областях 4-9 тепла, а вдень плюс 6-11. На решті території України вночі 9-14 тепла, на півдні плюс 11-16. Вдень 19-24 тепла, у східних областях до плюс 28, у Черкаській та Одеській областях 12-17 тепла. На високогір'ї Карпат пройде мокрий сніг, уночі та вдень близько 0. Вітер північно-східний (на півдні та сході країни південний) із переходом на західний, 5-12 м/с.

В українській столиці післязавтра часом пройде дощ. Вітер північно-східний із переходом на західний, 5-12 м/с. Вночі та вдень у районі 7-9 тепла.

Раніше синоптик попередила українців про погіршення погодних умов найближчими днями.