Чоловік схуд на 15 кілограмів за рік, виконуючи 3 простих правила: що він робив

Джерело: unian.ua

Американець Майкл Хікс, який за останній рік зміг скинути вагу зі 102 до 87 кілограмів, поділився трьома простими принципами, завдяки яким йому вдалося досягти бажаного, пише NYPost.

“Я схуд на 15 кілограмів, прогулюючись на кілька додаткових миль на день, використовуючи такі технології, як розумні ваги і розумний годинник, для відстеження своєї активності та тенденцій у вазі, зосередивши увагу на розумному контролі за порціями їжі і напоїв і записуючи свій прогрес у Google Doc, де я надаю перевагу щомісячним цілям, а не щоденній активності”, – розповів Хікс.

Ваги з даними про склад тіла

Хікс зміг досягти прогресу в схудненні, зважуючись двічі на тиждень – у середу або четвер і в суботу або неділю. За його словами, така частота зважувань дає йому змогу відстежувати жирові відкладення, м’язи та рівень гідратації, не надто засмучуючись через природні коливання.

“Щоденне зважування надає занадто багато уваги всьому, що ви робите протягом дня. Але зважування раз на тиждень залишає вас без контексту того, чи точні ці дані, чи це просто випадковість”, – пояснив Гікс.

Розумний годинник для реєстрації пройдених кроків

“Щоденні прогулянки давали мені близько 1,5-2 годин на день на прогулянки, прийняття душу і наповнення запасів води, які зазвичай я витрачав би на те, щоб сидіти і перекушувати”, – написав Гікс.

Він зазначив, що для людей, які ведуть малорухливий спосіб життя і мають велику вагу, тривалі прогулянки – це водночас і розумове відволікання від потягу до їжі, і фізична активність із низьким навантаженням, що не змусить вас надто втомлюватися.

Google-документ для відстеження прогресу

Крім того, Хікс каже, що він відстежує кількість миль, які він проходить, виконані ним вправи і прогрес у досягненні інших цілей у документі.

Він вважає, що документ кращий за додаток, який може зависнути, якщо користувач не хоче, щоб його сварили за прогул тренування.

Хікс також розповів, що скинув зайві кілограми під час переходу від висококалорійної дієти. Він пригощається крекерами, бубликами або протеїновими батончиками, щоб відчувати себе ситим, скорочує кількість днів, коли він вживав алкоголь, і замовляє менше їжі на винос.

Раніше УНІАН писав, як жінка схудла на 70 кілограмів після дотримання правила 80-20. Ідеться про те, що 80% їжі, яку ви їсте, має бути корисною для здоров’я, а решту 20% можна присвятити тому, що дає вам задоволення.