Британський дієтолог розповіла, чому може свербіти голова

Популярний дієтолог із Великобританії Сара Брюер повідала про те, чому може свербіти голова. Стало відомо, в чому справа.

За словами експерта, свербіж та лущення шкіри голови можуть бути викликані дефіцитом вітамінів груп А та В в організмі.

Медик зазначила, що за збереження зволоженості та здорової текстури шкірних покривів відповідають жирні кислоти, вітаміни А, В2, В3, В6, С, біотин (В12), йод, марганець, селен та цинк.

Сказано, що нестача одного або кількох харчових компонентів з цього переліку може призвести до свербіння, лущення, сухості та послаблення волосяних стрижнів.

Вказується також на те, що жирними кислотами та йодом багата риба, така як сардини, а також горіхи, насіння та цільнозернові продукти.

Фахівець каже, що дефіцит вітаміну А можуть заповнити продукти тваринного походження та жовто-оранжеві фрукти, нестача вітамінів групи В та марганцю – цільне зерно та зелені листові овочі, а вітаміну С – ягоди та грейпфрут.

Британка розповіла, що споживання ультра-оброблених харчових продуктів (чіпсів, фастфуду) і маргарину необхідно, навпаки, скоротити: вони містять жирні кислоти, що сприяють запаленню, омега-6, які можуть посилити свербіж і лущення шкіри.

Раніше британський дієтолог розповів, як схуднути без дієти .