Апокаліпсису не буде: у Київраді спростували чутки про енергетичний колапс узимку в столиці

Інформація щодо найскладнішої зими в Києві, про яку нібито попередила міська влада, і необхідність у зв’язку з цим закуповувати продукти не відповідає дійсності. У столиці готуються до різних сценаріїв, але апокаліпсису станом на зараз ніхто не планує.

Відео дня

Про це заявив секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, передає телеканал Київ. Місто продовжує підготовку до нового опалювального сезону.

“Нам потрібно виконати домашнє завдання безпосередньо у своїх домівках. Перш за все – замінити лампочки на енергоощадні. Це закупівля відповідних павербанків, економія електроенергії… Ми готуємося до різних сценаріїв, ми це маємо розуміти, але апокаліпсису станом на зараз ніхто не планує. Тому ставати у черги в магазинах, запасатися водою чи якимись великими обсягами продуктів харчування – цього наразі робити не потрібно”, – сказав Бондаренко.

Варто додати, що раніше у Telegram-каналах поширили інформацію про ще одну “найскладнішу зиму в історії” в Києві з посиланням на міську владу.

Нагадаємо, у Києві мешканці будинку ОСББ “Художник” спільно з містом встановили сонячні панелі й інвертори. Вони є дублюючим джерелом електроенергії, зокрема для будинкового обладнання, у ситуаціях можливого відключення електроенергії.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві фахівці відновили дві третини власних генеруючих потужностей, які було пошкоджено після ракетних обстрілів з боку країни-терориста РФ. Наразі відповідні роботи продовжуються.Джерело: obozrevatel.com