7 ознак того, що у вас неймовірно життєстійка особистість

Джерело: unian.ua

Є люди, які завжди знаходять спосіб встати на ноги, що б їм не піднесло життя. Вони по-справжньому життєстійкі і володіють особливим талантом справлятися з життєвими труднощами. Вони справляються зі стресом, швидко адаптуються до змін і швидко відновлюються після невдач, пише HackSpirit.

Експерти провели великі дослідження в цій галузі, і виявилося, що є деякі явні ознаки того, що ви – життєстійка людина.

7 основних ознак того, що у вас стійка особистість

Ви завжди знаходите позитивні сторони, якими б поганими не були справи. Це великий показник того, що ви неймовірно стійкі. Дослідження підтверджують, що стійкі люди вміють використовувати позитив, щоб знайти позитивний бік у стресових ситуаціях.

У вас чудове почуття гумору. Дослідження показують, що сміх діє як буфер проти стресу, зменшуючи його негативні наслідки і допомагаючи вам швидше прийти в норму.

Ви дуже емоційно обізнані. Емоційна обізнаність означає, що у вас високий емоційний інтелект. Люди з високим EQ добре розпізнають свої почуття і розуміють емоції інших. Вони добре справляються зі своїми емоційними реакціями, що допомагає їм зберігати спокій і приймати правильні рішення. Дослідження показують, що емоційний інтелект і стійкість йдуть рука об руку.

Ви від природи допитливі та любите вчитися. Цікавість є частиною установки на зростання, яка тісно пов’язана зі стійкістю.

Ви вірите в себе і свої здібності. Впевненість у собі, відома як самоефективність, тісно пов’язана зі стійкістю.

Ви дбаєте про своє фізичне і психічне здоров’я. Це ще одна ключова частина стійкості. Дослідження показують, що активний спосіб життя не тільки підтримує вас у формі, а й підвищує психічне благополуччя і стійкість.

Ви не можете легко здатися. Наявність витримки означає, що ви готові впоратися з тиском і оговтатися від невдач, що є відмінною рисою по-справжньому життєстійких людей.

Нагадаємо, раніше було названо 7 типових звичок чоловіків, які ніколи не дорослішають емоційно.